Zajęcia adaptacyjne 🙂

Serdecznie zapraszamy dzieci 3 letnie na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się dnia 31 sierpnia ( czwartek) w godz. 10.00- 12.00 na Os. Centrum oraz ul. 3 Maja 24. Prosimy o zabranie ze sobą bucików na zmianę. Do zobaczenia 🙂

Wpisy

Wycieczka wielkanocna Krasnoludków i Teletubisiów.

W środę 27 marca Krasnoludki i Teletubisie wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Grodzisk w Porażynie. Głównym punktem wyprawy było spotkanie z leśnikiem oraz spacer ścieżką edukacyjną. Pan Bartosz wyjaśnił dzieciom, jak zbudowany jest las, dlaczego jest tak ważny dla człowieka, opowiedział o jego mieszkańcach. Kolejnym, niemniej ważnym punktem wycieczki było szukanie Zajączka na terenie Pałacu. Ten dzień wszyscy spędziliśmy w pięknych okolicznościach, nie tylko przyrody, ale także pogody .

Wpisy

Wielkanocna wycieczka Puchatków i Muminków.

Dzisiejsza wycieczka na „Wielkanocne zaczepki” dzieci z grupy Puchatki oraz Muminki w Nenufar Club Kościan. Były ciekawostki, zawody, świąteczne postacie, aż w końcu okazało się, że zarówno Kurczak jak i Zając są tak samo ważni podczas świąt Wielkiej Nocy i nie ma ani gorszych, ani lepszych i wszystkie dzieci wygrały upominek od pani wiosny, po czym był czas na swobodną zabawę. Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W starym kinie.

Dzisiaj dzieci z grupy Smerfy zastanawiały się nad tym, jak to możliwe że będą oglądać bajki bez telewizora i dźwięku i na dodatek „stare”. Udało się a dzieci były bardzo zadowolone