ZAJĘCIA SPORTOWE Z AKADEMIĄ REISSA

ZAJĘCIA SPORTOWE Z AKADEMIĄ REISSA W dniach 10 oraz 17 maja 2024 r. odbyły się zajęcia sportowe przeprowadzone przez trenera z Akademii Reissa, w których brały udział wszystkie grupy z przedszkola. Były to zabawy ogólnorozwojowe, które miały na celu pokazać dzieciom jak w aktywny i ciekawy sposób mogą spędzać swój wolny czas.

Zajęcia adaptacyjne 🙂

Serdecznie zapraszamy dzieci 3 letnie na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się dnia 31 sierpnia ( czwartek) w godz. 10.00- 12.00 na Os. Centrum oraz ul. 3 Maja 24. Prosimy o zabranie ze sobą bucików na zmianę. Do zobaczenia 🙂

Wpisy

Wycieczka wielkanocna Krasnoludków i Teletubisiów.

W środę 27 marca Krasnoludki i Teletubisie wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Grodzisk w Porażynie. Głównym punktem wyprawy było spotkanie z leśnikiem oraz spacer ścieżką edukacyjną. Pan Bartosz wyjaśnił dzieciom, jak zbudowany jest las, dlaczego jest tak ważny dla człowieka, opowiedział o jego mieszkańcach. Kolejnym, niemniej ważnym punktem wycieczki było szukanie Zajączka na terenie Pałacu. Ten dzień wszyscy spędziliśmy w pięknych okolicznościach, nie tylko przyrody, ale także pogody .

Continue reading ➝

Wycieczka Krasnali i Uszatków.

Dnia 28.05.2024 dwie najmłodsze grupy przedszkolne Krasnale i Uszatki wybrały się na całodzienną wycieczkę do Klimkowej Osady w Cichej Górze. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzenia stajni, gdzie dzieci mogły pogłaskać a także nakarmić konie oraz dowiedziały się, który z koni nadaje się na wybieg a który do bryczki. Dodatkową niespodzianka była wizyta małej kózki która urodziła się w sobotę. Później zwiedziliśmy zagrodę zwierzątek gdzie poznaliśmy baranki, kucyka i osiołka, małe króliczki które mogliśmy później również nakarmić. Zwieńczeniem zwiedzania był przejazd