Pokaz Mody Letniej.

W dniu 5.06. 2024r. nasi milusińscy pojawili się w przedszkolu na Pokazie Mody Letniej. Przedszkolny taras zamienił się w prawdziwy wybieg. Był długi czerwony dywan, dookoła letnia dekoracja i buzie pełne uśmiechów.

Pokaz mody letniej przygotowały p. Zuzanna Wiśniewska, p. Daria Grzechowiak oraz p. Wioletta Hildebrand.

Dzieci stanęły przed możliwością dokonania wyboru stroju jaki będą prezentować. Zmierzyły się z próbą pokonywania nieśmiałości oraz prezentacji.

Królowały sukienki, kapelusze, okulary przeciwsłoneczne, torby plażowe. Stroje były kolorowe, wesołe i oczywiście z przeznaczeniem na lato. Przedszkolaki wykonywały obroty, ukłony wg własnych pomysłów. Każdego modela po prezentacji nagradzano wszyscy gorącymi brawami. Celem spotkania było przezwyciężenie nieśmiałości u dzieci, zaprezentowanie pięknych letnich strojów i wzmocnienie ich samooceny. Dzieci po skończonym pokazie otrzymały pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek- cukierki i lody.

Dzień ten był pełen wrażeń i pozytywnych emocji, długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców za przygotowanie strojów dla dzieci oraz dla pań przygotowujących to spotkanie.