Wycieczka Krasnali i Uszatków.

Dnia 28.05.2024 dwie najmłodsze grupy przedszkolne Krasnale i Uszatki wybrały się na całodzienną wycieczkę do Klimkowej Osady w Cichej Górze. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzenia stajni, gdzie dzieci mogły pogłaskać a także nakarmić konie oraz dowiedziały się, który z koni nadaje się na wybieg a który do bryczki. Dodatkową niespodzianka była wizyta małej kózki która urodziła się w sobotę. Później zwiedziliśmy zagrodę zwierzątek gdzie poznaliśmy baranki, kucyka i osiołka, małe króliczki które mogliśmy później również nakarmić. Zwieńczeniem zwiedzania był przejazd bryczką. Cały pobyt po poczęstunku w wigwamie zakończyliśmy na wspólnej zabawie na placu zabaw gdzie dzieci z radością testowały wszystkie dostępne sprzęty, a także mogły przeskakiwać przez przeszkody konne przygotowane dla dzieci.