Wiosenny Bal :-)

W czwartkowe popołudnie, 11.04.2024r., w gościnnych progach auli OSP w Opalenicy odbył się „Wiosenny bal” na sto par, na który zaproszone zostały dzieci i ich rodzice z Przedszkola nr 1 w Opalenicy.

Wymyślne, wspaniałe przebrania małych i dużych uczestników zabawy przyciągały wzrok i nadały imprezie kolorowej i wesołej oprawy.

Do tańca przygrywał zespól muzyczny Arena Party, a zabawy i konkursy przygotowane przez nauczycielki, zachęcały wszystkich do działania i czynnego udziału w imprezie.

Nie zabrakło też innych atrakcji, takich jak ścianka zdjęciowa, przygotowana przez panią Lidię Stelmaszyk, Stelmaszyk Fotografia – naszego zaprzyjaźnionego fotografa czy licytacja biżuterii, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz Rady Rodziców naszego przedszkola. Gromki śmiech i uśmiechnięte buzie dzieci są dla nas największą nagrodą za trudy, związane z przygotowaniem balu.

Dziękujemy gorąco rodzicom, którzy pomogli w dekorowaniu sali oraz przygotowaniu słodkości dla wszystkich uczestników balu. Mamy nadzieję, że „Wiosenny bal” wejdzie na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Do zobaczenia za rok.