Spektakl teatralny ZŁOTA KACZKA I DUCH STAREGO ZAMKU

20 lutego 2020 roku dzieci z Przedszkola nr 1 w Opalenicy uczestniczyły w spektaklu teatralnym ZŁOTA KACZKA I DUCH STAREGO ZAMKU wystawianym w NOK w Nowym Tomyślu.  W trakcie interaktywnego spektaklu dzieci nie tylko śledziły losy Złotej Kaczki zamkniętej w lochu przez złą wiedźmę z bagien oraz księcia Kaczogrodu zaklętego przez wiedźmę w Duszka, ale miały też okazję rozwiązywać wiele zagadek oraz słuchać pięknej muzyki i piosenek. Dowiedziały się przy tym, jak ważne jest niesienie pomocy potrzebującym, wybaczanie oraz dotrzymywanie słowa. Spektakl przepełniony był scenami pozytywnego zachowania, które pokazywali bohaterowie przedstawienia. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, które opowiadały całe popołudnie.