Piknik na kocyku

Jesienny rodzinny „Piknik na kocyku” zorganizowało Przedszkole nr 1 w piątkowe popołudnie 30 września 2022 roku. Impreza zgromadziła na terenie ogrodu przedszkolnego na Os. Centrum całe rodziny. Celem spotkania była nie tylko integracja środowiska przedszkolnego, ale przede wszystkim dobra zabawa. Atrakcji nie zabrakło, było dużo tańca, śpiewu, zabaw ruchowych i zmagań sportowych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych członków rodzin. Gościnnie krótki aerobic przeprowadziła trenerka fitnessu i zumby Julia Hildebrand-Matuszak. Niezwykła atmosfera zabawy udzieliła się wszystkim, którzy przybyli do przedszkola, by spędzić ten czas inaczej, niż zwykle. Początkowa nieśmiałość do udziału w zabawach i rywalizacji sportowej przerodziła się w krótkim czasie w niezwykłą wolę uczestnictwa w w proponowanych formach aktywności, co niejednokrotnie zupełnie zaburzało reguły zabawy, ale nie reguły były tu najważniejsze, tylko dobry humor i świetna zabawa dzieci, rodziców i dziadków, co w naszej opinii udało się w stu procentach. Na głodnych i spragnionych czekały pyszne ciasta upieczone przez mamy, naleśniki, kawa, herbata i lemoniada.

Piknik połączony był z kiermaszem jesiennych przetworów, które uczestnicy imprezy chętnie nabywali.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom pikniku serdecznie dziękujemy.