” Każdy koniec to początek czegoś nowego….”

 Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! Przedtem jednak w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały trzyletni tryb edukacyjny w placówce. Przez te lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

   Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor Dorotę Plewkę wszystkich dzieci, wychowawców, grupy młodsze pożegnały starszaków. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności, zatańczyli poloneza. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się:-) Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. Absolwenci otrzymali medale, dyplomy oraz upominki. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy  wesołymi tańcami, piosenkami.

Nie obyło się oczywiście bez wzruszeń. Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji oraz życiu.