Jarmark Bożonarodzeniowy 2 grudnia 2022

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy i jak zwykle zachwycające występy dzieci z Przedszkola nr 1. Na jarmarkowej scenie wystąpiło 5 grup przedszkolnych w bardzo klimatycznych i widowiskowych tańcach do świątecznych przebojów. Dzieci z wielką gracją zaprezentowały się zgromadzonej publiczności, a rekwizyty i kolorowe stroje dopełniły całości. To jednak nie jedyny akcent naszego przedszkola na jarmarku. Na scenie wystąpiły również panie. Ich taneczny kunszt i ciekawe kostiumy, zostały nagrodzone gromkimi brawami. Nie mogło również zabraknąć stoiska Przedszkola nr 1, na którym wystawione zostały bardzo oryginalne, niepowtarzalne, ręcznie wykonane ozdoby budzące duże zainteresowanie i uznanie kupujących. Królowały wśród nich przepiękne makramy, drewniane krasnale, stroiki na drzwi i świąteczny stół, owocowo-miodowe syropy oraz pierniki upieczone przez rodziców.

Był to wieczór pełen wrażeń i świątecznego nastroju.