DZIEŃ UŚMIECHU w Przedszkolu nr 1

2 października w Przedszkolu nr 1 w Opalenicy obchodzono wyjątkowe święto – Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji dzieci brały udział w ciekawych zajęciach: wykonywały różnorodne prace plastyczne, próbowały kwaśnego soku z cytryny z uśmiechem na ustach, oglądały film, którego bohaterami były małe zwierzęta wywołujące salwy śmiechu oraz bawiły się wesoło. Ważną częścią była rozmowa z dziećmi o radości i innych emocjach, co jest częścią realizowanego w przedszkolu Rocznego planu pracy pod hasłem „Emocje pełne niespodzianek”. Ponadto kilka dni przed tym wyjątkowym świętem przedszkolaki wykonały i przesłały kartki dzieciom przebywającym w szpitalu oraz osobom starszym mieszkającym w Opalenicy. Warto być uśmiechniętym i dzielić się uśmiechem, co każdego dnia czynią nasze przedszkolaki i pracownicy przedszkola.

Grupa I
Grupa III
Grupa IV
Grupa V
Grupa VII