Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 1 w Opalenicy

To wyjątkowe dla dzieci święto upłynęło w Przedszkolu nr 1 pod znakiem sportu. 1 czerwca już od rana na terenie ogrodu maluchy zmagały się z kilkoma konkurencjami sportowymi mierząc swoje siły i sprawność. Były między innymi skoki do obręczy, rzuty do celu, przeciąganie się na ławeczce gimnastycznej i chodzenie slalomem z woreczkiem na głowie. Choć zmagania nie miały charakteru rywalizacji, to i tak mocji nie zabrakło.
Po zawodach wszystkie dzieci obdarowane zostały słodyczami i truskawkami ufundowanymi przez sponsorów.
Kolejnego dnia w ogrodzie na os. Centrum ustawione zostały 2 duże dmuchańce. Dzieci podzielone na grupy mogły wykorzystać na nich całą swoją energię. Wielokrotne wspinaczki rzeczywiście trochę zmęczyły maluchy, ale zabawa była wyśmienita. Wszystko to okraszone zostało watą cukrową i popcornem, które dzieci mogły smakować do woli.
Utrwalone na zdjęciach poczynania przedszkolaków pozostaną pamiątką na długie lata.