XXVII Biegi Osiedlowe

30 maja  dzieci z  Przedszkola nr 1 w Opalenicy  wzięły  udział  w kolejnej  edycji  biegów osiedlowych,  które w  tym roku ze  względów  organizacyjnych  zostały  przeniesione  do  Parku  Miejskiego.  W zmaganiach uczestniczyły dzieci 5 i 6 letnie. Walka była zacięta od samego startu,  aż do mety ,  co zaowocowało wyróżnieniem kilku podopiecznych naszego przedszkola: w kategorii dziewczynek z rocznika 2012 piąte miejsce zajęła Emilia Majewska,  w kategorii dziewczynek z rocznika 2013 piąte miejsce przypadło Lenie Błaszak, a szóste miejsce wywalczyła Pola Wasilewska, a w kategorii chłopców z rocznika 2013 pierwsze miejsce zajął Piotr Wrona, trzecie miejsce Jakub Marchewka, piąte Michał Krajewski, a szóste Stanisław Nowacki . Czołowe miejsca zostały nagrodzone statuetkami i medalami, a dla pozostałych dzieci  ufundowano nagrody rzeczowe.  Zwycięzcom gratulujemy.