Listy dzieci na rok szkolny 2020/2021

GRUPA I (całodzienna)          Os. Centrum 5a
wychowawca – Bogumiła Nowak

Lp. Nazwisko i imię
1. Adamek Tomasz
2. Batura Tomasz
3. Brembor Kornelia
4. Fajfer Alicja
5. Gawron Nikola
6. Hofman Filip
7. Jakubowski Mikołaj
8. Kapitan Martyna
9. Kołodziej Zofia
10. Kołodziej Zuzanna
11. Komorowska Blanka
12. Kosicka Aleksandra
13. Koziołek Antonina
14. Muszytowska Nina
15. Szober Braian
16. Szober Igor
17. Troszczyński Adam
18. Walkowiak Iga
19. Wawrzyniak Adam
20. Wąchnicki Teodor
21. Węgrzyn Lena
22. Wieczorek Wiktor
23. Witajewska Pola
24. Wolna Michalina
25. Zwierzchowska Zofia

GRUPA II (całodzienna)         Os. Centrum 5a
wychowawca – Patrycja Koziołek

Lp. Nazwisko i imię
1.
Badzińska Aleksandra
2. Breń Kornelia
3. Buda Ignacy
4. Cyprian Jarosław
5. Czerwińska Zofia
6. Faralewska Marcelina
7. Gałkowski Michał
8. Glinka Nicole
9. Gryska Gabriela
10. Jazurek Wojciech
11. Kachel Franciszek
12. Krajewska Amelia
13. Konieczny Bartosz
14. Łukasik Igor
15. Mańczak Dominik
16. Nowicka Pola
17. Palicki Mikołaj
18. Piwosz Oliwier
19. Pospieszny Kacper
20. Raszewska Lena
21. Rojek Jagna
22. Rozmarynowicz Wojciech
23. Strojwąs Ignacy
24. Szałek Aleksander
25. Żuchowski Jeremi

GRUPA III (całodzienna)        Os. Centrum 5a
wychowawca – Angelika Wilczek

Lp. Nazwisko i imię
1. Augustyniak Liwia
2. Jańczak Liliana
3. Jujka Szymon
4. Kaczmarek Adam
5. Kałek Aurelia
6. Kańciak Nina
7. Król Antoni
8. Kupczyński Ryszard
9. Lamorski Maksymilian
10. Łęszczak Marcjanna
11. Opala Marek
12. Ossowska Martyna
13. Patan Adrianna
14. Przybylska Nadia
15. Rogowska Barbara
16. Rojek Sebastian
17. Seidel Arkadiusz
18. Sękowski Oskar
19. Szarzyński Maciej
20. Syroczyński Eryk
21. Wąchnicka Kaja
22. Weber Bartosz
23. Wencel Adam
24. Wujec Kacper
25. Zięba Iwo

GRUPA IV (całodzienna)        Os. Centrum 5a
wychowawca – Alina Matuszak

Lp. Nazwisko i imię
1. Buda Gabriela
2. Chalasz Ksawery
3. Czekała Miłosz
4. Gawron Adrianna
5. Glinka Tobiasz
6. Jakubowska Julia
7. Jakubowski Franciszek
8. Kałek Paweł
9. Koza Marta
10. Kozłowska Joanna
11. Ławniczak Julia
12. Maciejewska Emilia
13. Mądroszyk Maja
14. Mrówka Beata
15. Sitkowiak Martyna
16. Stachowiak Dariusz
17. Stefańska Kinga
18. Tupalska Lena
19. Wencel Stanisław
20. Witajewski Ignacy
21. Witkowska Lena
22. Wójcik Jeremiasz
23. Zaremba Oskar
24. Zawieja Liliana
25. Zimny Stanisław

GRUPA V (całodzienna)         Os. Centrum 5a
wychowawca – Elżbieta Lijewska

Lp. Nazwisko i imię
1. Adamek Anastazja
2. Batura Marcelina
3. Billewicz Ksenia
4. Cieślak Lena
5. Duda Jan
6. Frąckowiak Magdalena
7. Frąckowiak Mikołaj
8. Gałkowski Wojciech
9. Góra Filip
10. Grześ Zofia
11. Kliszewska Emilia
12. Kłos Maja
13. Kotlarska Antonina
14. Krupa Alan
15. Lemańczyk Antoni
16. Musiał Patryk
17. Pajchrowska Lena
18. Popiela Kaja
19. Przybylski Wojciech
20. Sobisiak Dawid
21. Sromała Matylda
22. Szulc Julia
23. Wawrzyniak Iga
24. Woś Sebastian
25. Van Driessen Leonard

GRUPA VI  (7.00-12.00)       ul. 3 Maja 24
wychowawca – Natalia Dziurla

Lp. Nazwisko i imię
1. Baranowski Jakub
2. Bączyk Klaudia
3. Czerwiński Antoni
4. Domosud Alan
5. Domosud Marcel
6. Dziurla Lena
7. Garczarek Kornelia
8. Gucia Miłosz
9. Kaczmarek Maksymilian
10. Kaczmarkiewicz Maria
11. Kalemba Kevin
12. Lehmann Krzysztof
13. Lemańska Barbara
14. Lossy Jakub
15. Ludwiczak Nina
16. Nehring Oskar
17. Neugebauer Nikodem
18. Ratajczak Hanna
19. Rutkowski Karol
20. Sierant Amelia
21. Targosz Lena
22. Wypych Antonina
23.  
24.  
25.  

GRUPA VII (12.15-17.15)         ul. 3 Maja 24
wychowawca – Justyna Rogalska

Lp. Nazwisko i imię
1. Banach Tymon
2. Berger Anna Maria
3. Biniak Emilia
4. Borowski Aleks
5. Borowczak Filip
6. Budziński Alan
7. Chwirot Lilianna
8. Dolata Marcel
9. Hołoga Magdalena
10. Jaroszyk Marcel
11. Kaczmarek Małgorzata
12. Kalemba Natan
13. Krajewski Wojciech
14. Lemańska Maja
15. Nowak Franciszek
16. Nowak Laura
17. Olejniczak Matylda
18. Sadek Iga
19. Świgoda Laura
20. Szner Adam
21. Szner Krzysztof
22. Tylkowski Igor
23. Wieczorek Antonina
24.  
25.  

GRUPA VIII (całodzienna)          ul. 3 Maja 24
wychowawca – Wioletta Hildebrand

Lp. Nazwisko i imię
1. Adamczak Lena
2. Borowy Szymon
3. Cyprian Gabriel
4. Duda Jakub
5. Jóźwiak Zofia
6. Kaczmarek Hubert
7. Kasperczak Mikołaj
8. Konieczny Tomasz
9. Krajewska Oliwia
10. Latuszek Maria
11. Ludwicka Zuzanna
12. Marchewka Tomasz
13. Nagucki Szymon
14. Nowak Julia
15. Puzio Marcel
16. Ratajczak Kajetan
17. Stankowski Sebastian
18. Szarawaga Oliwier
19. Szulc  Szymon
20. Świtała Zofia
21. Wawrzyniak Aleksander
22. Weymann Aleksander
23. Tumasz Władysław
24. Żak Emilia
25. Żak Oliwia