Gwiazdka przedszkolaków

Gwiazdkowe uroczystości w Przedszkolu nr 1 w Opalenicy miały  w bieżącym roku bardzo różny charakter, były spotkania przy choince i jasełka z udziałem rodziców oraz wizyty w Parku Rozrywki „Rodzinka” w Skórzewie połączone ze spotkaniem z Mikołajem. Podczas uroczystości w przedszkolu  dzieci śpiewały  kolędy i piosenki kolędowe, tańczyły przy choince, wygłaszały okolicznościowe wierszyki, a grupa 4 latków zaprezentowała się w bożonarodzeniowych jasełkach. Wszystkich odwiedził oczywiście gwiazdor z worami prezentów. Wiele atrakcji czekało też na dzieci w Parku Rozrywki w Skórzewie, gdzie maluchy miały do dyspozycji cały „małpi gaj” i przez 2 godziny mogły korzystać z różnorodnych zabaw, które poprawiają zdolności motoryczne i koordynację wzrokowo – ruchową oraz wspólnie  wyczarować magiczny śnieg, co sprawiło dzieciom dużą radość. Po zakończonej zabawie Mikołaj zaprosił maluchy przed swój tron, gdzie z każdym porozmawiał i wręczył upragniony prezent.

Był to niezwykle miły czas, który na pewno zostanie na dłużej w każdej dziecięcej pamięci.